Gospodarstwo Agroturystyczne

"Pod Lasem"

Henryk Cukrowski

 

sobota, 19 października 2019 r.

 
MIASTO GÓRZNO
OFERTA
POKOJE
CENNIK
SUKCESY
GALERIA
DOJAZD
KONTAKT
 
 
 

więcej...

Radca Prawny

OFERTA


Nasza ofertę kierujemy do tych, którzy poszukują wypoczynku w zacisznej posiadłości na łonie natury i gotowi są choć przez chwilę zasmakować przyjemności życia na wsi. Pobyt u nas sprawi, że naenergetyzowani rodzinną atmosferą i siłą natury poczują się jak nowo narodzeni, zdolni do stawiania czoła kolejnym wyzwaniom. Cisza, spokój oraz życzliwość gospodarzy to tylko niektóre z zalet naszego gospodarstwa agroturystycznego. Na terenie gospodarstwa do Państwa dyspozycji znajduje się oddzielny dom oraz duża przestrzeń wokół niego. Otoczenie domu zagospodarowane jest zielenią. W wyposażeniu gospodarstwa znajdują się rowery, łódka, huśtawki, stoliki, grill, miejsce na ognisko oraz boisko do siatkówki. Warto podkreślić, iż cały dom jest do dyspozycji turystów, a do lasu jest 50 m, do jeziora 500.

Agroturystyka Górzno Agroturystyka Górzno Agroturystyka Górzno Agroturystyka Górzno

Okres wypoczynku

Gospodarstwo funkcjonuje przez cały rok. Latem największą atrakcją są jeziora umożliwiające wypoczynek nad wodą oraz lasy. W pozostałych porach roku zapewniamy również wiele atrakcji. Jesienią polecamy spacery po licznie wytyczonych trasach dla turystów, zaś grzybiarzy zapraszamy na grzybobranie - jest tu naprawdę co zbierać. Zimą zapraszamy amatorów biegów narciarskich i kuligów. Wiosna to okres, w którym każdemu brakuje przebywania na świeżym powietrzu - tutejsze lasy oferują doskonałe trasy rowerowe. Polecamy również przejażdżki wozem lub bryczką. Jednym z największych naszych atutów jest kuchnia. Oferowane przez nas potrawy są wynikiem wieloletnich doświadczeń i udoskonaleń. Prowadzimy kuchnię domową i myśliwską głównie w oparciu o produkty z własnego gospodarstwa oraz dary natury. W menu mamy między innymi ryby, dziczyznę, wędzonki staropolskie, smalec wiejski, pasztet myśliwski  i wiele innych potraw oferowanych przez kuchnię domową. Na życzenie Państwa przygotowujemy również pieczonego dzika lub prosię. Nie pozostajemy również zamknięci na nowe trendy żywieniowe.

Zorganizowane grupy

Specjalną ofertę mamy dla zorganizowanych grup. Nasze gospodarstwo agroturystyczne jest idealnym miejscem do organizacji integracyjnych imprez firmowych, seminariów, szkoleń - sala do 40 osób. Zarówno forma wypoczynku grupowego jak i oferowane podczas pobytu atrakcje są do uzgodnienia. Istnieje możliwość organizowania imprez na wolnym powietrzu dla grup nawet 200 osobowych. Noclegi zapewnione są wówczas w zaprzyjaźnionych, położonych w sąsiedztwie, gospodarstwach agroturystycznych oraz ośrodkach wypoczynkowych. Jesteśmy otwarci na propozycje.

Sport

Górzno to idealne miejsce do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. To właśnie w Górznie organizowane są Mistrzostwa Polski w Triathlonie. Organizacja takich imprez możliwa jest dzięki doskonałym warunkom przyrodniczym jakie tu panują. Jazda na rowerze, biegi, pływanie to nie wszystko. Górzno posiada nową pełnowymiarową halę sportową umożliwiającą różnego typu gry zespołowe. Regularnie odbywają się tu turnieje siatkówki. Latem istnieje możliwość gry w siatkówkę plażową na specjalnie przygotowanych w tym celu boiskach.

Górzno Triathlon Górzno Triathlon Górzno Triathlon Górzno Triathlon
Górzno hala Górzno hala    

 

Agroturystyka - Górzno, pow. Brodnica, woj. kujawsko - pomorskie

© Gospodarstwo agroturystyczne "Pod Lasem" Henryk Cukrowski. All Rights Reserved.
GreenNet - Profesjonalne rozwiązania informatyczne